Indigo Wood – дитячі меблі в скандинавському стилі

Серед великої різноманітності стилів і напрямків в архітектурі і дизайні, одним із найкомфортніших та лаконічних є скандинавський стиль. Коли мова йде про дизайн інтер'єру житлового приміщення, а тим більше спальні або дитячої кімнати, цей стиль є синонімом простору, світла, безтурботності і комфорту.

Скандинавським, стиль названий не просто так. Він зароджувався ще в далекому 18 столітті в таких країнах, як Норвегія, Данія, Швеція, в країнах, яким притаманні суворий клімат і, в той же час, шанобливе ставлення до природи. Пізніше цей стиль став популярним, завдяки таким архітекторам, як Анвар Аальто і Арне Якобсон. Навіть в радянських санаторіях в застійні часи, можна було зустріти предмети меблів від Аальто 

Якщо задуматися про побут скандинавів, відразу ж стають очевидним всі характерні риси цього стилю - люди, які живуть в холодних країнах, не дбають про розкіш, їм немає справи до кричущих яскравих кольорів або позолоти і шовку (принаймі, коли мова йде про будинок) . Головне, щоб будинок був теплим, затишним і світлим. Меблі в скандинавському стилі - практичні і функціональні, виконані в м'яких пастельних тонах із застосуванням натуральних матеріалів, таких як, дерево, дерев'яна фанера, скло, камінь і т.д. Саме тому, меблі IndigoWood виробляються виключно з дерев'яної фанери і дерева, вся кольорова гамма дуже м'яка і приємна.

 Меблям в скандинавському стилі притаманні багатофункціональність і довговічність: предмети інтер'єру знаходяться поза часом - вони актуальні завжди. Наприклад, ліжечко Nova KIT: може служити дитині від народження і до закінчення університету! Спочатку - це стильне і зручне ліжечко для новонароджених, потім затишний диванчик, який, згодом, трансформується в стриманий письмовий стіл. Або регульовані меблі: дитячі стільці, які регулюються по висоті і глибині спинки, орієнтовані на дітей від 3-х років, але, в максимальній комплектації, на них зручно сидіти і дорослій людині.

Ще одним важливим моментом, що стосується меблів в скандинавському стилі, є зручність в експлуатації і збірці: все націлене на особистий комфорт і затишок. Коли мова йде про простоту збірки, це говорить про те, що, наприклад, стіл або стілець Indigo Wood може бути зібраний на протязі 5-7 хвилин без застосування інструментів. Меблі не повинні створювати складності, навпаки - вона виконує багато функцій, створюють відчуття легкості, стилю і затишку!

За даними багатьох опитувань і рейтингів, головним трендом в архітектурі і дизайні в 2016 році є саме мінімалізм в скандинавському стилі. А багато дизайнерів стверджують, що інтер'єр, виконаний в скандинавському стилі, має терапевтичний ефект! І ось підсумок: ми створюємо дитячі меблі, які ростуть разом з дитиною; допомагають дотримуватися ортопедичних норм і розвивати творчі здібності дітей; а також, як стверджують дизайнери, надають корисний терапевтичний ефект. А чи не це головне?